Pristatymas ir prekių grąžinimas

– Paprastai prekės visur Lietuvoje pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

– Prekės pristatomos kurjeriu tiesiai Jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią LP Express arba OMNIVA paštomatą - jeigu taip pageidausite. Jeigu norite siuntą gauti į paštomatą - nurodykite tai prie komentarų ("Papildoma informacija") užsakymo metu. Apie atvykusią siuntą į paštomatą Pirkėjas bus informuojamas SMS žinute. Standartiškai pristatant prekes kurjeriu - tikslų laiką jis suderins su Jumis asmeniškai.

– Nemokamai pristatome prekes Lietuvoje (į Kuršių Neriją per Omniva paštomatą), apsipirkus už daugiau nei 25 eurus. Kitu atveju taikomas fiksuotas pristatymo mokestis – 2,95 eur.

 

14 DIENŲ PREKIŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

– Grąžinti prekes (arba jas pakeisti kitomis prekėmis) galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos, prieš tai el. paštu informavus pardavėją: laimingos@letenos.lt

– Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais ir dovanomis (jei tokių buvo).

– Už prekės grąžinimo (transportavimo) kaštus yra atsakingas klientas, nebent buvo nupirkta nekokybiška prekė.

– Grąžinami pinigai (arba grąžinamas/primokamas skirtumas, keičiant prekę kitomis) bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo prekės grąžinimo.

– Grąžinant/Keičiant prekę su SKONIO GARANTIJOS akcija - prekė gali būti pradaryta (paragauta), tačiau jos sunaudota ne daugiau kaip ~25% pakuotės svorio.

 

Mes esame nuostabios kelionės pradžioje – kviečiame prisijungti ir keliauti kartu!