Jūs klausiate, mes atsakome:

Kuo skiriasi mūsų sudėtyje esantys produktai nuo kitų aukštos klasės sauso maisto gamintojų?
THE GOODSTUFF yra gaminamas su išskirtine meile ir atsargumu, taikant naujus metodus, kurie leidžia užtikrinti didelį kiekį šviežios mėsos. Sudėtyje esantys komponentai nėra perkaitinami ar perspaudžiami – jie yra gaminami švelniu metodu, leidžiant jiems virti savo sultyse. Tokiu būdu gaminamas maistas išskiria visus savyje naudingus vitaminus ir mineralus, susiskaido ir atiduoda iš savęs viską, kas yra geriausio.


Kodėl mes naudojame šviežią ir džiovintą mėsą?
Mes naudojame mėsą. Daug mėsos. 70 % – jeigu skaičiuojant tiksliai. Mėsos kiekis šunų maiste turi būti didelis, bet ne per didelis. Mes apskaičiavome optimalų baltymų kiekį, išvengiant nenatūralaus šunų augimo. Šviežios raumeningosios mėsos ir baltymingos džiovintos mėsos kombinacija yra svarbi norint pasiekti optimalią maistinę vertę maiste, kuri užtikrina idealų augimą ir vystymąsi.


Sausas maistas ir švieži ingridientai – kaip visa tai dera kartu?
ŠVIEŽI, NEAPDOROTI produktai yra pagrindas viso THE GOODSTUFF recepto. Tik šviežios mėsos naudojimas užtikrina aukštą kokybę. Mėsa yra pristatoma per kelias valandas nuo gyvūno paskerdimo – šviežia, laikoma 4C laipsnių temperatūroje – ir tada iškart toliau apdirbama. Produktai verdami lėtai ir ilgai savo sultyse, kad išgautume ypatingas skonio savybes ir mineralų bei vitaminų gausą.


Ar THE GOODSTUFF maiste nėra gliuteno? Ar nėra grūdinės kultūros?
NĖRA. Mes nusprendėme naudoti itin aukštos kokybės Burnočio sėklas, kurios priklauso Burnotinių augalų šeimai (kaip pvz. Špinatai). Mes garantuojame, kad nenaudojame nei gliuteno, nei grūdų.


Ar THE GOODSTUFF maiste naudojami konservantai?
NE! Mes nenaudojame jokių cheminių ar dirbtinių konservantų. Mes naudojame išskirtinai natūralius vitaimino E šaltinius ir rozmariną tam, kad užtikrinti vertingus riebalus ir skaidulas maiste.


Kodėl svarbu žemas glikemijos indeksas (GI) ?
Angliavandeniai su žemu GI indeksu įsisavinami lėtai. Dėl šios priežasties gliukozės kiekis kraujyje nešokinėja, išlieka sąlyginai nepakitęs – tai suteikia teigiamą efektą virškinimui ir sotumo jausmas išlieka ilgiau.


Kodėl mes palikome Gliukozaminą ir Chondroitiną kai kuriuose maisto receptuose?
Abu šie komponentai turi būti duodami šuniui TIK tada kai yra pasiektas atitinkamas amžius, ar pasiekta kondicija (viršsvoris), kuri leidžia vartoti nedidelį kiekį. Pernelyg ankstyvas šių elementų įvedimas į šunų mitybą gali sukelti sunkumų ateityje apdorojant šias medžiagas patiems šunims. Mūsų receptas šunims senjorams ar šunims, kurių judėjimas apribotas antsvorio (ar dėl kitų priežaščių) turi savyje gliukozamino ir chondroitino. Abu šie komponentai gaunami natūraliu būdu, išskirtinai aukštos kokybės šaltinių, tokių kaip pvz. vištienos kremzlės ar vėžiagyviai – tam, kad padėtų šunų sąnariams išlikti sveikiems.


Kokie Omega 3 ir Omega 6 riebalai yra THE GOODSTUFF sudėtyje?
Chia sėklos ir linų sėmenys sudaro nemažą dalį aukštos kokybės Omega 3 šaltinio. Taip pat gryni vištienos riebalai, kurie praturtinti Omega 6 riebalais ir lašišų aliejumi – visa tai suteikia maistui subalansuotą ir optimalų Omega 3 ir Omega 6 riebalų santykį.